Waga kalkulacyjna Cas HS-1

  • Producent: CAS
  • Waga: 3.6 kg
  • Dostępność: Dostępność ograniczona (na telefon)
  • szt.
  • Cena netto: 1 100,00 zł 1 353,00 zł

Wisząca waga kalkulacyjna CAS HS-1 15, jest funkcjonalnym i ekonomicznym urządzem przeznaczonym do stosowania w placówkach handlowych. W szczególności sprawdza się w handlu na stoiskach rybnych, warzywno-owocowych i gastronomicznych, a także na bazarach i halach targowych oraz w handlu obwoźnym.

Rozmiar wagi HS-1 15 sprawia, że nie zajmuje ona dużo miejsca na stanowisku pracy pozwalając na pełne wykorzystanie powierzchni stoiska do ekspozycji towarów. Duży, kontrastowy i czytelny wyświetlacz VFD zapewnia łatwość korzystania z wagi niezależnie od warunków oświetlenia co sprawia, że zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu mogą kontrolować proces sprzedaży.

Umieszczenie klawiatury w oddzielnym panelu połączonym z wagą elastycznym kablem zapewnia wygodę pracy sprzedawcy w miejscu eksploatacji wagi. Pamięć cen dla 200 pozycji asortymentowych pozwala na szybkie wywoływanie cen najczęściej sprzedawanych towarów. Standardowe wyposażenie wagi w hak oraz w szalkę ze stali nierdzewnej o średnicy 320mm do ważenia towarów o dużych wymiarach sprawia, że gama zastosowań dla tego modelu wagi jest bardzo szeroka.

Dane techniczne:

Model -waga kalkulacyjna wisząca CAS HS-1 15
Symbol -HS115
Klawiatura -"Soft Touch" - osobny panel podłaczony do wagi na elastycznym kablu
Masa produktu -3,6 kg
Temperatura pracy -(-10C) ~ +40C
Wymiary szalki -320 mm
Wymiary urządzenia -260(D) x 110(S) x 368(W) mm
Wyświetlacz -3 x VFD, dwustronny 7/5/6
Zasilanie -AC 230V, 60Hz