Kolektor danych Unitech HT630D IP54

  • Producent: Unitech
  • Waga: 0.23 kg
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 1 619,00 zł 1 991,37 zł

HT 630 firmy Unitech to jeden z najczęściej występujących kolektorów batch'owych na rynkach europejskich. Stał się popularny dzięki wysokiej jakości, niezawodności i atrakcyjnej cenie. Zyskał uznanie w handlu detalicznym oraz w takich branżach jak gazownictwo (odczyty liczników), weterynaria (identyfikacja bydła, rozliczanie próbek) i wiele innych.

Kolektor HT 630 jest wytrzymały na upadki i trudne warunki eksploatacji magazynowej lub produkcyjnej (spełnia normę ochronną IP54). W zależności od modelu wyposażony jest w pamięć 4,5MB albo 8,5MB oraz posiada w zestawie kabel połączeniowy umożliwiający komunikację z komputerem za pomocą złącza RS232 lub USB. W pudełku znajduje się również zasilacz pozwalający na ładowanie akumulatora bez konieczności demontażu.

HT630 najczęściej jest używany w niewielkich sklepach, lub magazynach do sprawdzania cen towarów na półkach, usprawnienia inwentaryzacji oraz obsługi dostaw. Sprzedawany jest wraz z instrukcją podłączenia w języku polskim, oraz aplikacją do wybranych, popularnych programów handlowo-magazynowych na polskim rynku, takich jak PC-Market, KC-Firma, Subiekt GT, SmallBusiness, MultiMagazyn, Aktyn, i wiele innych.

Producent dostarcza także specjalne oprogramowanie umożliwiające tworzenie własnych aplikacji na ten kolektor. Korzystają z niego często informatycy bankowi do tworzenia modułów usprawniających inwentaryzację.

Dane techniczne:

Zastosowanie -sklepy, małe magazyny, inwentaryzacja
Rodzaj -Batch
Interfejsy -USB

Czytnik kodów kreskowych -laser

System operacyjny -DOS
Procesor -16bit
Pamięć danych (RAM) -256
Pamięć programu (FLASH) -8.5

Oprogramowanie -JOBGEN Plus

Wyświetlacz -LCD
Klawiatura -26 klaw.

Zasilanie -akumulator 880mAh

Czas pracy na baterii -6-8 godz.

Norma -IP 54
Odporność upadkowa -1.2 [m]

Temperatura pracy -(-5)-50 [st. C]

Wymiary -165 x 60 x 35 [mm]
Waga -230 g
Wilgotność  -(5%) -95 %