Oprogramowanie dla hoteli X2 System Hotel „Start 70”

  • Producent: Adith
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 429,00 zł 2 987,67 zł

X2 System Hotel "Start 70" to pakiet oprogramowania który dzięki modułowej budowie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego hotelu. System z powodzeniem może być zintegrowany z innymi pakietami oprogramowanie z rodziny X2System. Oprogramowanie Hotel "Start 70" jest przeznaczone dla hoteli poniżej 70 pokoi.

X2 System Hotel Start 70" to pakiet oprogramowania który dzięki modułowej budowie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego hotelu. System z powodzeniem może być zintegrowany z innymi pakietami oprogramowanie z rodziny X2System. Oprogramowanie Hotel Start 70" jest przeznaczone dla hoteli poniżej 70 pokoi.

Pakiet X2 System Hotel Start 70 zawiera:

X2 Hotel

Służy do obsługi recepcji hotelowej w oparciu o funkcje programu X2Manager wzbogacony o funkcje rezerwacji i pobytów, konto rozliczeniowe gościa, definicje obciążeo hotelowych, oraz kartoteki pokoi, gości i firm.

Dzięki integracji w jednym systemie obsługi recepcji hotelowej, gastronomii i innych punktów sprzedaży (sklepy, imprezy, catering), całe obroty hotelu mogą być ujęte w jednolitych raportach i statystykach.

Zapewnia raporty i funkcje specyficzne dla hotelu, takie jak grafik pokoi i stan obłożenia hotelu, lista przyjazdów i wyjazdów, saldo-lista, lista śniadań, statystyki hotelowe, plan sprzedaży, interfejs do centrali telefonicznej, itp. Wspólna z aplikacjami gastronomicznymi X2Kasa, X2manager czy X2Pos jest baza danych, funkcje administracyjne i kasowe.

Oprogramowanie X2Hotel może współpracować z zewnętrznymi systemami obsługi dostępu do pomieszczeń hotelowych w postaci zamków elektronicznych.

Oprogramowanie działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci LAN lub na pojedynczym stanowisku, wykorzystując standardowy sprzęt PC uzupełniony o specjalizowany sprzęt do obsługi sprzedaży: ekrany dotykowe, drukarki fiskalne, kuchenne i rachunkowe, zdalne bonowniki "Nano", czytniki kart magnetycznych i kodów paskowych, wagi, dozowniki, szuflady na pieniądze, itp.

Program znajduje zastosowanie zarówno w małych, średnich oraz dużych obiektach hotelowych.

Duża elastyczność konfigurowania systemu pozwala z powodzeniem stosować go w pensjonatach, motelach i hotelach, szczególnie w obiektach o szerokim zakresie usług hotelowo-gastronomicznych.

Najważniejsze cechy produktu:

- Proste tworzenie i modyfikacja rezerwacji
- Rezerwacje grup lub pojedynczych osób
- Graficzna prezentacja rezerwacji
- Zestawienia obłożenia hotelu
- Raportowanie rezerwacji
- Możliwość drukowania diagramu
- Potwierdzenia rezerwacji
- Łatwe rozliczanie gości
- Podgląd bieżącego stanu pokoi
- Przesyłanie wiadomości pomiędzy stanowiskami pracy
- Rozbudowany system uprawnień

X2 Sys

Program pełni rolę sieciowego serwera wydruków fiskalnych dzięki czemu wydruki fiskalne realizowane na różych stacjach roboczych w lokalu mogą być realizowane na jednej drukarce fiskalnej podłączonej do dowolnej stacji PC działającej w ramach danej lokalizacji. 
Dzięki mechanizmowi śledzenia sprzedaży on-line program tworzy rozchód magazynowy zaraz po zamknięciu danego rachunku dzięki czemu na bieżąco mamy kontrolę nad faktycznym stanem towaróww magazynach. X2 Sys