Oprogramowanie dla gastronomii X2 System „Start” TOTAL 3.0

  • Producent: Adith
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 969,00 zł 3 651,87 zł

Pakiet X2 System "Start" Total 3.0 dla gastronomii zawiera:

  • X2Manager wraz z modułami: magazyn, dostawa, lojalnościowy, raporty, eksport/import, wiadomości, projekty, wydruki niefiskalne,
  • X2Kasa,
  • X2Sys,
  • X2Raport.

Program X2Manager:

X2Manager Jest oprogramowaniem służącym do prowadzenia działalności o profilu gastronomicznym, system daje możliwość prowadzenia gospodarki magazynowej z podziałem na wiele magazynów. Zawiera również zarządzanie słownikami systemu, rozliczanie finansowe i towarowe a także raportowanie i analizy. Aplikacja stanowi centrum zarządzania całym biznesem gastronomicznym. Prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej umożliwia nam zakup modułu magazynowego.

Program X2Kasa:

X2Kasa jest oprogramowaniem dedykowanym dla punktów obsługi sprzedaży (POS) w oparciu o intuicyjny interfejs połączony z ekranami dotykowymi. Bogaty w funkcje zarządzania rachunkami oraz obsługi klientów.

Program ściśle sprzedażowy w którym będziemy posiadać wszystko to co udało nam się stworzyć w programie X2Manager. Po zalogowaniu się do programu wszystko będzie obsługiwane za pomocą dotyku. Klawisze są dobrane w intuicyjny sposób ułatwiający pracę z systemem.

Program X2Sys:

X2Sys to oprogramowanie działające w tle nadzorujące wydruki fiskalne i rozchody magazynowe. Aplikacja odpowiedzialny jest za komunikację z drukarkami fiskalnymi i tworzenie dokumentów rozchodowych w magazynie a także do zarządza wykonywaniem kopi bezpieczeństwa bazy danych.

Program X2Raport:

X2Raport to program służący do generowania raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników X2System. Nowoczesny manager firmy pozbawiony możliwości analizy danych, śledzenia różnorakich współczynników czuje się jak ślepiec na drodze szybkiego ruchu. Aby być konkurencyjnym i aby móc reagować natychmiast na to co niesie ze sobą codzienność konieczne jest podejmowanie bardzo szybkich ruchów i decyzji. Prawidłowa reakcja oparta o prawidłową analizę danych często pozwala utrzymać biznes w czołówce i nie pozwala pozostawić w tyle za innymi. Niejednokrotnie trafne decyzje pozwalają wyprzedzić konkurencję. Gotowe zestawienia zawarte w X2System pozwalają na podejmowanie takich decyzji. Zdarza się, ze biznes realizuje się w nietypowym środowisku i  wtedy konieczna jest analiza dość specyficzna uzyskiwana w sposób indywidualny. Do tego zadania stworzona została aplikacja X2Raport, dzięki której każdy właściciel restauracji baru czy kawiarni może otrzymywać tylko te dane, które go interesują. Wystarczy samodzielnie sprecyzować co nas interesuje i w ramach planu stworzyć taki raport, który te dane będzie nam obrazował. Raporty takie oparte o system autoryzacji X2System mogą być wykorzystywane przez różne działy firmy. Przykładowo, odpowiednie mogą trafiać do działu księgowości, inne do działu marketingu, a jeszcze inne do wspólników firmy.