Oprogramowanie dla gastronomii X2 System "Start"

  • Producent: Adith
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 619,00 zł 1 991,37 zł

Profesjonalne zarządzanie gastronomią w oparciu o niezawodne narzędzia.

Moduł NIE POSIADA obsługi gospodarki magazynowej.

Pakiet X2 System "Start" dla gastronomii zawiera:

X2Manager

X2Manager jest oprogramowaniem skierowanym dla firm prowadzących działalność o profilu gastronomicznym. Aplikacja umożliwia zarządzanie słownikami, obrotem finansowym, posiada wiele gotowych zestawień, umożliwia tworzenie nowych raportów „krojonych na miarę” oraz dysponuje dodatkowymi narzędziami wspomagającymi codzienną pracę. Aplikacja stanowi Centrum zarządzania całym biznesem gastronomicznym.
X2System posiada bardzo wygodny system raportów oparty o dziennik bieżących spraw, dzięki czemu informowani jesteśmy na bieżąco o wszystkich zobowiązaniach i należnościach, rezerwacjach oraz zadaniach.
Aplikacja umożliwia w sposób wygodny zarządzać siecią lokali (dodatkowy moduł ADRS).
Kolejną zaletą X2Managera jest możliwość pracy on-line. Oznacza to iż zarządzanie systemem może odbywać się w dowolnym miejscu z wykorzystaniem sieci Internet.
Nasi programiści zadbali również o system raportowania za pomocą poczty elektronicznej (e-mail).
W oparciu o bardzo wydajny, niezawodny silnik SQL na licencji OpenSource GPL uważamy że nasz system jest najbardziej wydajnym produktem na rynku polskim.

X2Kasa

X2Kasa jest oprogramowaniem dedykowanym dla punktów obsługi sprzedaży(POS). Działa w oparciu o intuicyjny interfejs połączony z ekranami dotykowymi (touch screen). Program jest bogaty w funkcje umożliwiające szybką i sprawną pracę w ramach zarządzania sprzedażą w branży gastronomicznej. Aplikacja umożliwia prowadzenie sprzedaży zarówno w restauracjach jak i barach szybkiej obsługi, dyskotekach czy pizzeriach. Każdy z powyższych modułów jest dopracowany w szczegółach tak aby być ukierunkowanym w określony typ działalności gastronomicznej. Bardzo rozbudowany moduł uprawnień umożliwia zarządzanie funkcjonalnościami zawartymi w X2Kasa. Dzięki modułowi komunikacji z zewnętrzną centralką telefoniczną możliwe jest rozpoznawanie numerów telefonów dzwoniących klientów dzięki czemu sprawniejsza jest obsługa zamówień przez telefon.

W X2Kasa możliwe jest także bardzo rozbudowane zarządzanie rachunkami i pozycjami na rachunkach. Operator ma wiele możliwości do dyspozycji gdzie jedną z nich jest np. rozpoznawanie potraw, które są na bieżąco modyfikowane.


X2Sys

X2Sys to program służący do realizowania wydruków fiskalnych, rozchodów magazynowych oraz dba o wykonywanie cyklicznych backupów bazy danych. Program X2Sys jest bezobsługową aplikacją działająca obszarze „Tray” systemy Windows i realizuje następujące zadania:

    • realizowanie wydruków fiskalnych (pełni role serwera wydruków fiskalnych przez sieć),
    • program X2Sys pełni rolę serwera wydruku paragonów fiskalnych,
    • rozchody magazynowe na bieżąco – zawsze wiesz ile masz.

Dzięki mechanizmowi śledzenia sprzedaży on-line program tworzy rozchód magazynowy zaraz po zamknięciu danego rachunku dzięki czemu na bieżąco mamy kontrole nad faktycznym stanem towarów w magazynach. Bezpośrednio dzięki automatycznie wykonywanej kopii bezpieczeństwa program, X2Sys wykonuje backup bazy danych we wskazane miejsca na dysku lub na nośniku zewnętrznym. Dzięki temu dane firmy są zawsze bezpieczne, a sprzedaż w kolejnym okresie (nowa zmiana) pracuje na pustych tabelach zachowując świeżość i szybkość pracy Systemu.


X2Raport

X2Raport to program służący do generowania raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników X2System. Nowoczesny manager firmy pozbawiony możliwości analizy danych, śledzenia różnorakich współczynników czuje się jak ślepiec na drodze szybkiego ruchu. Aby być konkurencyjnym i aby móc reagować natychmiast na to co niesie ze sobą codzienność konieczne jest podejmowanie bardzo szybkich ruchów i decyzji. Prawidłowa reakcja oparta o prawidłową analizę danych często pozwala utrzymać biznes w czołówce i nie pozwala pozostawić w tyle za innymi. Niejednokrotnie trafne decyzje pozwalają wyprzedzić konkurencję. Gotowe zestawienia zawarte w X2System pozwalają na podejmowanie takich decyzji. Zdarza się, ze biznes realizuje się w nietypowym środowisku i wtedy konieczna jest analiza dość specyficzna uzyskiwana w sposób indywidualny. Do tego zadania stworzona została aplikacja X2Raport, dzięki której każdy właściciel restauracji baru czy kawiarni może otrzymywać tylko te dane, które go interesują. Wystarczy samodzielnie sprecyzować co nas interesuje i w ramach planu stworzyć taki raport, który te dane będzie nam obrazował. Raporty takie oparte o system autoryzacji X2System mogą być wykorzystywane przez różne działy firmy. Przykładowo, odpowiednie mogą trafiać do działu księgowości, inne do działu marketingu, a jeszcze inne do wspólników firmy.
Aplikacja X2Raport współpracuje z aplikacją X2Mail co pozwala na tworzenie raportów otrzymywanych na skrzynki pocztowe e-mail. Dzięki temu można cyklicznie, wg własnych kryteriów ustalić, które raporty, kiedy i do kogo mają się wysyłać.

 


 
Oprogramowanie Adith