NOVITUS HD II ONLINE

  • Producent: Novitus
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 990,00 zł 3 677,70 zł

Model HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, sprawia że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

DANE TECHNICZNE
Nazwa - HD II ONLINE
Typ - Drukarka fiskalna
Przeznaczenie - praca w sklepach, marketach, hurtowniach, recepcjach hoteli, stacjach paliw, salonach samochodowych itp.

PARAMETRY URZĄDZENIA
Liczba towarów - 1 000 000
Liczba stawek PTU - 7
Liczba grup towarowych - bez ograniczeń
Liczba kasjerów - bez ograniczeń
Rabaty/narzuty - tak, do pozycji i do całego paragonu
Opakowania - bez ograniczeń
Nazwa towaru - 60 znaków + 3 linie opisu towaru

MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj - termiczny typu "clamshell"
Typ - CITIZEN CT-S601
Szerokość papieru - 57 mm lub 80 mm. Długość rolki do 100 mb

KLAWIATURA
Rodzaj - switchowa
Liczba klawiszy - 8 + wyłącznik zasilania

WYŚWIETLACZE
Klient - TFT 4,3”, 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący
Kasjer - wspólny z wyświetlaczem klienta

ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne - 2 x RS232, 1 x LAN (Ethernet), 1 x USB
Współpraca z urządzeniami - komputer
Sterowanie szufladą - pasywna 6-24V

ZASILANIE
Z sieci - zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A
Awaryjne - wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah

WYMIARY
Szerokość/wysokość/głębokość - 178 x 350 x 190 mm
Waga - 4 kg

 

MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki dodatkowemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.
 
MOC i SZYBKOŚĆ – Jeszcze mocniejszy procesor oraz dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę i kody QR.

E-PARAGON READY - Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu, a możliwość całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego będzie dostępna po rehomologacji i aktualizacji wersji oprogramowania.