FAREX PRO 600 ONLINE

  • Producent: Farex
  • Waga: 1.5 kg
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 449,00 zł 1 782,27 zł

Kasa PRO 600 z linii Farex ONline to wydajne, systemowe urządzenie fiskalne o nowoczesnym designie, dedykowane dla średnich punktów handlowych i usługowych. W odróżnieniu od mobilnej kasy PRO 300, PRO 600 jest idealną propozycją do stacjonarnego użytkowania. 

KOMUNIKACJA
Internet - Ethernet/GSM
Terminal płatniczy - TAK ( dowolny model )
Porty komunikacyjne - 4x RS232, 1xUSB, 1xPC, 1xLAN/slotSIM + Internet

PARAMETRY
Klawiatura - Mechaniczna 35 klawiszy
Wyświetlacz operatora - LCD, 4 liniowy, graficzny
Wyświetlacz klienta - LCD, 2 liniowy, graficzny
Drukarka - system "wrzuć i pracuj" szybkość druku 75mm/s
Baza PLU - min. 10.000
Kolor obudowy - czarny/srebrny
Wymiary - 259x138x84

FUNKCJE
Skróty klawiszowe raportów - tak 
Klawisze szybkiej sprzedaży - 22 ( 11x2 )
Drukowanie etykiet z kodami 1D - TAK ( możliwość wydrukowania kodu kreskowego dla PLU )
Wygaszacz ekranu klienta - tak, dowolna treść komunikatu na ekranie klienta podczas bezczynności urządzenia

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM
Kasa Farex ONline PRO 600 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM). Dzięki równoczesnemu dostępowi do obu metod komunikacji Przedsiębiorca nie musi się martwić o bezwzględne zapewnienie Internetu stacjonarnego w punkcie handlowym, czy o słabszy zasięg Internetu mobilnego. Korzysta z takiej metody komunikacji, która w danym okresie jest dla niego dogodna.

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM
Model PRO 600 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI
Dzięki aż 6 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 600 może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifunkcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, zapewniając błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW
Kasa Farex ONline PRO 600 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 600 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców.