SYMBOL DS2208 USB (CZARNY)

  • Producent: ZEBRA
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 899,00 zł 1 105,77 zł

DS2208 to nowa generacja serii LS2208, będąca odpowiedzią na powszechnie pojawiające się w kasach i punktach sprzedaży potrzebę odczytu kodów z wyświetlaczy telefonów komórkowych lub ekranów LCD, jak również zwiększenia prędkości odczytu osiągniętego dzięki technologii wielokierunkowego doczytu kodów.

Urządzenie bazujące na sukcesie najlepiej sprzedającego się skanera LS2208 1D, który został wdrożony w milionach miejsc na całym świecie, stanowi płynne przejście do odczytywania kodów w technologii 2D przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Przystępna cena sprzętu nie oznacza jednak konieczności rezygnowania z wydajności czy dostępności funkcji. Pracownicy otrzymują prosty w obsłudze i niezawodny czytnik, umożliwiający szybkie skanowanie na zasadzie „wskaż i zeskanuj”, którego łatwość wdrożenia i zarządzania robi ogromne wrażenie.

DS2208 w odróżnieniu od LS2208, dzięki technologii wielokierunkowego odczytu, potrafi szybko i bezbłędnie odczytać niemal każdy istniejący na rynku kod. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość rozpoznawania znaków z ekranu urządzeńelektronicznych, znacząco poprawiając komfort klientów i poszerzając paletę możliwości marketingowo-sprzedażowych Twojego biznesu. Urządzenie świetnie radzi sobie również z kodami słabej jakości, których odczyt skanerem LS2208 byłby niewykonalny.

Czytnik kodów kreskowych DS2208 - USB/CZARNY/PODSTAWKA+KABEL

 

Obsługiwane kody kreskowe - 2D, GS1 Databar, 1D, PdF417, Postal

Dostępne interfejsy - USB, PS/2, RS-232, IBM46xx

Bezpieczny upadek na twardą powierzchnie - 1.5m

Kabel komunikacyjny - USB

Kolor - Czarny

Wymagany kontrast kodu - 25%

Norma odporności - IP42

Technologia odczytu - imager 2D (area imager)

Temperatura pracy - od 0°C do 50°C

Temperatura składowania - od -40°C do 70°C

Dopuszczalna wilgotność otoczenia - od 5% do 95%