Terminal Hisense HK560

  • Dostępność: Jest

Ten komputer POS pozwoli Ci na skuteczne i wygodne wykonywanie firmowych zadań, np. obsługę aplikacji sprzedażowej lub sprzedażowo-magazynowej. Model HK560 wyposażono nie tylko w mocne podzespoły, m.in. dysk twardy typu SSD o pojemności 128 GB, ale też w 15-calowy ekran dotykowy, który działa w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Poza tym, komputer Hisense posiada wiele różnorodnych interfejsów komunikacyjnych. Potrzebujesz wszechstronnego i przyjaznego w obsłudze terminala komputerowego typu POS, który zautomatyzuje pracę w siedzibie Twojej firmy? Hisense HK560 będzie strzałem w dziesiątkę!

Komputer POS z mocnymi podzespołami i systemem operacyjnym

Ten model wyposażono w niezawodne podzespoły, które gwarantują szybką obsługę zainstalowanych programów. Komputer POS marki Hisense posiada procesor Intel Bay Trail Quad Core Celeron J1900 2.0 GHz, 4 GB RAM (obsługa do 8 GB) i dysk twardy SSD o pojemności 128 GB (SATA 2,5). Dodatkowo, w urządzeniu zastosowano popularny system operacyjny Windows 10 IoT. Dzięki temu komputer HK560 umożliwi Ci szybkie zainstalowanie różnego typu oprogramowania dla firmy.


15-calowy ekran dotykowy, który działa w rozdzielczości 1920 x 1080

W terminalu komputerowym Hisense HK560 znajduje się wysokiej klasy ekran dotykowy, który wykonano w technologii pojemnościowej (Projected Capacitive). Dzięki temu urządzenie zaoferuje Ci prostą i przyjazną obsługę zainstalowanych aplikacji oraz odporność na zużycie, zabrudzenia i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, np. wilgoci. Dodatkowo, bezramkowy ekran HK560 ma proporcje 16:9 i wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.


Doskonały do zarządzania rozwiązaniem systemowym

Terminal Hisense poradzi sobie doskonale podczas zarządzania rozwiązaniem systemowym, które funkcjonuje w Twoim przedsiębiorstwie. HK560 wyposażono w różnego rodzaju porty: 4 x USB 2.0USB 3.03 x RS-232EthernetAudio jack 3.5 mmzłącze szuflady oraz interfejs pozwalający na podłączenie dodatkowego wyświetlacza. W rezultacie, komputer POS od Hisense będzie w stanie płynnie współpracować z wieloma urządzeniami peryferyjnymi jednocześnie, np. drukarką fiskalną, terminalem kart płatniczych, skanerem kodów kreskowych, wagą czy drukarką kuchenną.


Różne możliwości montażowe i wytrzymała obudowa

Zależy Ci na wdrożeniu nowoczesnego terminala komputerowego, który będzie charakteryzował się nie tylko szeroką funkcjonalnością, ale również wysoką jakością wykonania? Zainwestuj w model HK560 marki Hisense! Uszczelniona i wytrzymała obudowa to jedna z najważniejszych zalet tego komputera. Oprócz tego, urządzenie zaoferuje Ci różne opcje w zakresie montażu. Terminal HK560 można zarówno przymocować w stałym miejscu pracy (bez podstawy), używając uchwytów zgodnych ze standardem VESA 75 mm, jak i umieścić w pionie na podstawce. Nie zwlekaj, już dziś sięgnij po praktyczne i niezawodne rozwiązania Hisense!


Parametry podstawowe

procesor
Intel Bay Trail Quad Core Celeron J1900 2.0 GHz
pamięć RAM
4 GB, DDR3L SODIMM
dysk twardy
128 GB, SSD
 

Ekran

rodzaj
15,6" LCD
rozdzielczość
1920 px × 1080 px
technologia dotyku
pojemnościowa (Projected Capacitive)
 

Interfejsy komunikacyjne

RS-232
3 (3 × RJ-45)
USB
5 (4 × USB 2.0, 1 × USB 3.0)
LPT
brak
Ethernet
1
Wi-Fi
brak
VGA
brak
PS/2
brak
 

Warunki pracy

temperatura
od 0 °C do 40 °C
wilgotność
od 10% do 85% (niekondensowana)

Dostępne akcesoria dodatkowe

czytnik kart magnetycznych
tak
czytnik kart chipowych
nie

Wymiary i waga

wysokość
330 mm
szerokość
405 mm
długość / głębokość
210 mm