Terminal komputerowy Hisense HK570E

  • Dostępność: Jest

Terminal komputerowy HK570E sprawdzi się świetnie nawet w trudniejszych warunkach pracy. Urządzenie posiada obudowę wykonaną z aluminium, pasywny układ chłodzenia oraz obszar roboczy (15-calowy ekran dotykowy), który spełnia normę szczelności IP-65. Terminal komputerowy marki Hisense, za sprawą wydajnych podzespołów, m.in. dysku twardego SSD, zaoferuje Ci również szybkie i sprawne używanie zainstalowanego oprogramowania. Oprócz tego, w modelu HK570E zastosowano mnóstwo różnorodnych portów komunikacyjnych, np. aż 7 wejść typu USB 2.0 i złącze USB 3.0. W rezultacie, bez kłopotu podłączysz do swojego komputera wiele urządzeń peryferyjnych równocześnie. Postaw na technologię od Hisense, która stanie się ważnym ogniwem Twojego systemu!

Błyskawiczna obsługa zainstalowanych programów

Zależy Ci na zamówieniu terminala komputerowego POS, który zapewni szybkie używanie zainstalowanych programów? Hisense HK570E będzie idealnym wyborem! W urządzeniu obecne są mocne podzespoły: procesor Intel Bay Trail Quad Core Celeron J1900 2.0 GHz, 4 GB RAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB (z opcją wykorzystania dodatkowego slotu mSATA wewnątrz terminala). Oprócz tego, Hisense HK570E możesz zamówić w wersji z systemem Microsoft Windows 10 IoT.

Aż 8 portów komunikacyjnych USB!

Hisense HK570E zachwyci Cię pod względem elastyczności współpracy z innymi urządzeniami. W przypadku tego komputera POS do dyspozycji użytkownika jest mnóstwo portów: 7 x USB 2.0, USB 3.0, 3 x RS-232, audio, VGA, Ethernet oraz złącze szuflady kasjerskiej. Pozwoli Ci to na jednoczesne podłączenie do HK570E m.in. drukarki fiskalnej, terminala płatniczego, czytnika kodów, wagi elektronicznej, drukarki paragonowej czy dodatkowego wyświetlacza. Sięgnij po zaawansowane urządzenie marki Hisense, które umożliwi Ci stworzenie rozbudowanego rozwiązania systemowego dla firmy.

15-calowy ekran, który świetnie zareaguje na Twój dotyk

Obsługa aplikacji zainstalowanych na HK570E jest płynna nie tylko za sprawą wydajnych podzespołów. Ten terminal komputerowy marki Hisense posiada także 15-calowy ekran dotykowy z funkcją multi-touch. Wspomniany panel został wykonany w technologii pojemnościowej (Projected Capacitive), więc gwarantuje zwiększoną odporność na zużycie, uszkodzenia mechaniczne i wpływ wilgoci. Co więcej, ekran pracuje w proporcji 4:3 oraz rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dzięki czemu wyświetla atrakcyjne dla oczu treści.

Wzbogać swój komputer POS o praktyczne akcesoria

Zamawiając terminal komputerowy Hisense, możesz zdecydować się na akcesoria, które rozbudują funkcjonalność zainstalowanego urządzenia. W modelu HK570E dostępne są następujące rozszerzenia: czytnik kart magnetycznych, czytnik biometryczny, czytnik MSR + NFC i 10-calowy ekran nabywcy. Swój terminal komputerowy POS możesz też rozbudować o kartę sieci bezprzewodowej 802.11 a/b/g. Zamów model HK570E w konfiguracji, która będzie dostosowana do potrzeb Twojej działalności gospodarczej!

Aluminiowa obudowa i wysoka norma szczelności panelu dotykowego

HK570E jest nowoczesnym terminalem POS, który może się pochwalić dbałością o jakość wykonania. Urządzenie posiada zarówno podstawę pozwalającą na płynną regulację położenia ekranu, jak i wytrzymałą obudowę z aluminium oraz pasywny układ chłodzenia. Ponadto, obszar roboczy (ekran dotykowy) tego komputera spełnia normę szczelności IP-65. A to nie wszystko! HK570E oferuje również montaż w stałym miejscu - bez podstawy, w popularnym standardzie VESA 75 mm. Nie czekaj, zainwestuj w niezawodne i praktyczne rozwiązanie technologiczne od Hisense!


Parametry podstawowe

procesor
Intel Bay Trail Quad Core Celeron J1900 2.0 GHz
pamięć RAM
4 GB, DDR3L SODIMM
dysk twardy
128 GB, SSD
 

Ekran

rodzaj
15" TFT LCD
rozdzielczość
1024 px × 768 px
technologia dotyku
pojemnościowa (Projected Capacitive)
 

Interfejsy komunikacyjne

RS-232
3 (3 × RJ-45)
USB
8 (7 × USB 2.0, 1 × USB 3.0)
LPT
brak
Ethernet
1
Wi-Fi
brak
VGA
1

Warunki pracy

temperatura
od 0 °C do 40 °C
wilgotność
od 20% do 80% (niekondensowana)

Dostępne akcesoria dodatkowe

czytnik kart magnetycznych
tak
czytnik kart chipowych
nie

Wymiary i waga

wysokość
310 mm
szerokość
358 mm
długość / głębokość
240 mm
waga
11,00 kg